Biz Kimiz

NPS

Natural Protection System

Antiseptik, etkin yara bakım ve dezenfeksiyon ürünleri.

NPS İlaç San. Tic. A.Ş. insan doğal savunma mekanizmasının en önemli aktörü alyuvarların mikropları yok etmek için salgıladığı hypochlorous asit (HOCL) ürerine bilimsel araştırmalar yapan ve HOCL'nin stabilizasyonunu sağlayarak insan sağlığı için Crystalin markası ile antiseptik ürünler üreten bir şirkettir.

NPS, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan, canlıların hastalıklara karşı korunması ve tedavisine yönelik yenilikçi ürünler geliştirerek sağlıklı bir geleceğe katkıda bulunmayı temel hedef olarak kabul etmiştir. 

NPS, klinik etkinliği dünyanın önde gelen bilim insanları ve hakemli dergiler tarafından kabul edilerek yayınlanan  birçok bilimsel araştırma ile Ar-Ge faaliyetlerini her geçen gün artırarak ürünlerini daha da geliştirmektedir.

NHP ürünlerinin üstünlüğünü bağımsız bilimsel kuruluşlar tarafından diğer ürünlerle karşılaştırmaları yapılarak kanıtlanmıştır. Bu çalışmaların sonuçları, kullanıcılarımıza ürünlerimizin özellikleri ve performansları hakkında objektif bir değerlendirme olanağı sağlamaktadır.

Sağlık alanında iyi yetişmiş, tecrübeli kadrosu ile hizmet veren NPS, ileri teknoloji ile üretilmiş  ürünleri sayesinde hastalıkların önlenmesi ve tedavisine yeni yaklaşımlar getirmiştir ve geliştirmeye devam etmektedir.

Ruhsatlandırma

Crystalin; T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu’nca verilmiş Biyosidal Ürün Ruhsatnamesine sahiptir.

Made in Turkey

Crystalin tamamen yerli ve milli bir üründür. Üretim Türkiye'de Crystalin İzmir tesislerinde uluslararası standartlarda üretilmektedir.

Nötr pH

İnsan pH'ı nötr olarak kabul edilir. Nötr pH yakıcı ve toksik değildir. Crystalin pH ‘ı= 7,1 ± 0,2 yani nötrdür, yakıcı ve toksik değildir.

ISO Kalite Standardı

NPS, ISO 9001-2003 kalite belgesine sahiptir.

Resmi Belgeler

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Crystalin

Crystalin, geniş spectrumlu etkiye sahip, güvenle kullanabileceğiniz yeni nesil, doku ve çevre dostu antiseptik ve dezenfektandır.

Antiseptik ve Dezenfektan Farkları?

Antiseptikler, dezenfektanların aksine sadece canlı doku üzerine kullanılır. Crystalin, hem canlılarda kullanılan antiseptik, hem de yer ve yüzeyler için dezenfektan özelliğine sahiptir.

  • Canlı dokuda kullanılır.
  • Sağlığa zararlı değildir.
  • Anthem Blue Cross
  • Blue Shield

 

  • First Health
  • Great West Healthcare
  • Health Net Elect